Kredyt hipoteczny na oświadczenie

Kredyt hipoteczny na oświadczenie jest unikalną ofertą, przygotowaną przez jeden z wiodących banków. Propozycja skierowana jest wyłącznie do osób wykonujących zawody zaufania publicznego tj.: lekarzy, architektów, radców prawnych, adwokatów, notariuszy, rzeczoznawców majątkowych, biegłych rewidentów, aptekarzy.

Pozostałe produkty finansowe dostępne „na oświadczenie”, to:

  • kredyt gotówkowy
  • limit kredytowy w koncie osobistym
  • karta kredytowa

 

Nasz zespół dzięki doświadczeniu i wieloletniej współpracy z instytucjami finansowymi skutecznie reprezentuje klientów w procesie pozyskiwania finansowania na potrzeby nabywania nieruchomości lub inne oczekiwania konsumpcyjne. Mamy 100% skuteczność w pozytywnym rozpatrywaniu złożonych wniosków kredytowych. Specjalizujemy się również w reprezentowaniu klientów mających nietypowe źródła dochodów (np. krótka historia prowadzenia działalności gospodarczej, tantiemy, dochody z zagranicy, dochody z inwestycji na rynkach kapitałowych). Doradzamy przy kredytach refinansowych i konsolidacyjnych.
Jednocześnie dokonujemy optymalizacji podatkowej ww. transakcji tak, aby były one dla Państwa efektywna finansowo (obejmuje to m.in. tworzenie odpowiednich struktur na potrzeby danej transakcji, odzyskiwanie podatku VAT, amortyzację etc.).
W związku z powyższym proponujemy osobistą asystę naszego opiekuna, który ułatwi Państwu zdobycie funduszy na realizację założonych celów oraz jednocześnie będzie reprezentował Państwa w kontaktach z bankami i innymi instytucjami czy firmami zaangażowanymi w proces pozyskania finansowania oraz dbał o dopełnienie wszystkich wymagań formalnych.
W przypadku zainteresowanie proszę o bezpośredni kontakt z Jacek Bem, Doradca Klienta Strategicznego, jbem@sohofinance.pl,+48 22 538 91 17.